Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

moderator:магдалена

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот kekerence » 06 Мар 2019, 14:22

Ако може някой да изтрие неактуалните теми в " Продавам",ще се спести доста ненужно ровене... :59:
kekerence
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:02

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот admin » 06 Мар 2019, 22:15

kekerence написа:Ако може някой да изтрие неактуалните теми в " Продавам",ще се спести доста ненужно ровене... :59:

Здравей!
Принципно си прав,и ще заключиме неактивните обяви за да не се бъркат колегите.
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1253
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 01 Юли 2022, 23:48

Здравейте колеги!
Може би всички или поне повечето от вас знаете, че за подръжката на форума трябва всяка година да се заплаща ( за домейн и хостинг) . И понеже, от както форума съществува, всяка година това се заплаща от администрацията аз имам предложение, който има желание разбира се, да помагаме за тази сума. Вярвам, че на никой член на форума няма да му е проблем да се лиши от една кутия цигари годишно. Тези средства определено биха помогнали много за по нататъчното развитие на форума, пък нищо чудно и да почнем пак да правим събори, ако повече колеги решат да се включат и се съберат повече от необходимото за заплащане за подръжката на форума. Разликата може да отиде именно в някоя и друга сбирка. Предполагам, че може би всеки от нас е наясно, че и организирането на подобни сбирки не е никак лесно, а и също изисква не малко средства, който смятам, че не е редно да се поемат само от администрацията, още повече, че на много от нас този форум ни е бил много полезен и все още е и ще бъде. Като цяло форума е много добър и съдържа толкова много разнообразна информация и е полезен на толкова много хора и може да бъде полезен на много повече хора в бъдеще. Лично аз с удоволствие без да се замислям бих се лишила от кутия цигари или 3-4 кафета в помощ на форума и неговото бъдещо развитие. Надявам се, че повечето от колегите ще се съгласят с това мое предложение.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1566
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 14 Юли 2022, 20:48

Да разбирам ли, че няма мнение по въпроса след като никой не е писал, дори и то да е по различно от моето?
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1566
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 27 Авг 2022, 21:05

Маги напълно съм съгласен с теб. Съжалявам задето рядко влизам в форума но според мен на никой не би трябвало да му е проблем. Администрацията е важна за самата поддържа на форума чист но в никакъв случай не бих се съгласил с някой ако каже че форума е на лицата които го поддържат в привлекателен вид и приятна атмосфера. Връщам се назад във времето и си спомням гръбнака на форума а това сме повече от 10-15 човека. 67-ми, Супер Любо, Санди Биг Ал, Фасчето и т.н да не изброявам всички както и колеги които вече не са сред нас а и нови приятели на форума. Бих искал да използвам темата и да ви поканя всички при мен на Гаганица. Баш в селото при мен на личен терен.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 28 Авг 2022, 00:17

И аз смятах, че не е проблем на никого, но явно не е така.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1566
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот niki 67 » 28 Авг 2022, 17:47

Не е проблема в пет-десет лева, просто спряхме да се събираме, било на Пчелата било на дере. Как иначе да съерм по някой лев за форума като сбирките ни останаха в миналото.
Голям човек е дакела... http://vbox7.com/play:0c20b2d741&start=2
Аватар
niki 67
 
Мнения: 408
Регистриран на: 29 Юни 2014, 08:20
Местоположение: Гр. Сливница

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот Наско » 30 Авг 2022, 11:30

Здравейте колеги! По въпроса с парите мога само да кажа, че има ли желание винаги има начин, независимо от това дали ще е на кафе, на дере, по банка, по еконт и т.н. и т.н. Става дума за лична (индивидуална) подкрепа от страна на всеки. Големи хора сме, наясно сме с това по какви начини пътуват парите, не само по сбирки, а и не е необходима никаква демонстративност, показност, шум. Дори и това, което пишеме е излишно, но явно е необходимо, понеже иначе едва ли някой ще се сети сам. От моя страна няма проблем по този въпрос. Относно излетите и кафенцата съм сигурен, че в бъдеще ще дойдат и по-добри времена и пак ще има такава възможност, но не смятам, че трябва тези въпроси да ги поставям като условие за моята подкрепа, понеже тя е безусловна. Няма значение, със или без сбирките, форума има моята подкрепа. Не случайно старите хора са казали, че стойността на човека се вижда основно в тежки времена. Извинявам се ако с написаното си по някакъв начин засягам някого, но това е моето мнение по този въпрос и не мисля да го разтеглям повече, смятам че е достатъчно. От мен наслука и здраве и щастие на всички колеги.
Аватар
Наско
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Сеп 2017, 23:50

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 24 Яну 2023, 12:23

магдалена написа:Здравейте колеги!
Може би всички или поне повечето от вас знаете, че за подръжката на форума трябва всяка година да се заплаща ( за домейн и хостинг) . И понеже, от както форума съществува, всяка година това се заплаща от администрацията аз имам предложение, който има желание разбира се, да помагаме за тази сума. Вярвам, че на никой член на форума няма да му е проблем да се лиши от една кутия цигари годишно. Тези средства определено биха помогнали много за по нататъчното развитие на форума, пък нищо чудно и да почнем пак да правим събори, ако повече колеги решат да се включат и се съберат повече от необходимото за заплащане за подръжката на форума. Разликата може да отиде именно в някоя и друга сбирка. Предполагам, че може би всеки от нас е наясно, че и организирането на подобни сбирки не е никак лесно, а и също изисква не малко средства, който смятам, че не е редно да се поемат само от администрацията, още повече, че на много от нас този форум ни е бил много полезен и все още е и ще бъде. Като цяло форума е много добър и съдържа толкова много разнообразна информация и е полезен на толкова много хора и може да бъде полезен на много повече хора в бъдеще. Лично аз с удоволствие без да се замислям бих се лишила от кутия цигари или 3-4 кафета в помощ на форума и неговото бъдещо развитие. Надявам се, че повечето от колегите ще се съгласят с това мое предложение.


Тази година смятам и предлагам по-рано да започнем със събирането на паричките за форума, (домейн и хостинг) за да сме готови навреме с тях. Разбира се, както вече съм написала в миналия си пост, който има желание! Мисля, че няма какво повече да го разтягам, защото знаете за какво става на въпрос!
Ако има нещо неясно, въпроси, предложения и т.н. моля за връзка с администрацията или тук в темата!
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1566
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот ОПЕЛ ФЕН » 28 Фев 2023, 20:59

да видим какво съм изпуснал да не стават грешки пак
ако немаш опел значи немаш ништо 0888619795
Аватар
ОПЕЛ ФЕН
 
Мнения: 674
Регистриран на: 30 Яну 2018, 17:50
Местоположение: костинброд

ПредишнаСледваща

Назад към Правила на форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop