Лек за болежките от хобито.

Лек за болежките от хобито.

Мнениеот yavor_penev » 11 Юли 2015, 07:36

Здравейте,
на всеки от нас му се е случвало след работа по реките да чувства болки в кръста, краката и ръцете. С цел бързо връщане в кондиция кой какви методи прилага за да се пребори с болките? Аз лично от 3 дни съм като пребит. Ходя изкривен на една страна и не мога да се изправя като хората, все съм наведен напред. След цял блистер Мувалис и от 24 часа на Диклак резултатите са незадоволителни. Бихте ли споделили упражнения, лекарства и бабини девитии за преборване на болежките. Също така какво е необходимо да се използва с цел предпазване от подобни травми? Видове упражнения за раздвижване и отпускане - ако някой има снимков архив или препратка към сайт за това сега е момента да сподели :ba7: !!!
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот глигана » 11 Юли 2015, 08:30

клин клин избива
Аватар
глигана
 
Мнения: 81
Регистриран на: 14 Сеп 2014, 11:41
Местоположение: София

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот paviora » 11 Юли 2015, 08:48

Яворе требва да се видиме да ти покажем некой работи които съм л ично използвал.
Първо требва да си купиш колан от тия дето ги ползват щангистите - широк. :59:
Аватар
paviora
 
Мнения: 232
Регистриран на: 22 Фев 2015, 16:00
Местоположение: Костинброд

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот yavor_penev » 11 Юли 2015, 09:02

paviora написа:Яворе требва да се видиме да ти покажем некой работи които съм л ично използвал.
Първо требва да си купиш колан от тия дето ги ползват щангистите - широк. :59:

От много време умувам да взема. Неделя ако се видим ще покажеш, че не се издържа вече и след всеки излет по лошо става. Вече го и залежах, което е най-лошото крайно положение.
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот Znahara555 » 03 Мар 2016, 11:42

OтZnahara
Колега, пробвай една стара рецепта за ишиас, лумбаго , дископатия и др. болежки по ставите и мускулите. Мускулите болят и се атрофират ако няма достатъчно магнезий в организма, Аз се мажа с магнезивео масло, но не трябва да се прекалява, за да не се получи алергия. Ето и рецептата: взема се половин лъжичка смляна куркума и 1 -2 лъжици пчелен мед и се смесват. На марля се разстилят и се залпват на болното място с лепенки. Превръзката седи няколко дни. Трябва да знаеш , че ако проблемът е хроничен, ще ти трябват повече процедури, докато се оправиш. За всеки човек е различно времето за оздравяване. Включи към процеса и молитвата. Тази силна енергия също помага, но на друго ниво. Включи през лятото и директно нагряване от слънцето на болните места . Възможни са и водни - минерални процедури за тези болежки. В китайската билкова фармация ( аз отдавна се занимавам с билкови енергийни продукти ) за здравето е доказано , че човек първо се разболява на енергийно ниво и след това на физическо, но двете са свързани и взаимно си помагат ( Ин и Ян ). За това и нашата ( европейска медицина) малко е сгрешена.При нас се лекуват симптомите на болестта а не причините. За всяка болка има билка, въпрос на време и място е да я откриеш. Успех!
Аватар
Znahara555
 
Мнения: 63
Регистриран на: 26 Фев 2016, 18:37

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот paviora » 04 Мар 2016, 11:19

Знахара здравей приятно ми е да Ви видя във тоя форум и да Ви чета компетентните информации за здравословен начин на живот.До сега съм Ви срещал в Глутницата .Там имате Много добри Напътствия за лечение,които четох с голем интерес.;ЗА БЪЗА;за содата и други. :96:
Аватар
paviora
 
Мнения: 232
Регистриран на: 22 Фев 2015, 16:00
Местоположение: Костинброд

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот yavor_penev » 07 Мар 2016, 20:24

Znahara555 написа:OтZnahara
Колега, пробвай една стара рецепта за ишиас, лумбаго , дископатия и др. болежки по ставите и мускулите. Мускулите болят и се атрофират ако няма достатъчно магнезий в организма, Аз се мажа с магнезивео масло, но не трябва да се прекалява, за да не се получи алергия. Ето и рецептата: взема се половин лъжичка смляна куркума и 1 -2 лъжици пчелен мед и се смесват. На марля се разстилят и се залпват на болното място с лепенки. Превръзката седи няколко дни. Трябва да знаеш , че ако проблемът е хроничен, ще ти трябват повече процедури, докато се оправиш. За всеки човек е различно времето за оздравяване. Включи към процеса и молитвата. Тази силна енергия също помага, но на друго ниво. Включи през лятото и директно нагряване от слънцето на болните места . Възможни са и водни - минерални процедури за тези болежки. В китайската билкова фармация ( аз отдавна се занимавам с билкови енергийни продукти ) за здравето е доказано , че човек първо се разболява на енергийно ниво и след това на физическо, но двете са свързани и взаимно си помагат ( Ин и Ян ). За това и нашата ( европейска медицина) малко е сгрешена.При нас се лекуват симптомите на болестта а не причините. За всяка болка има билка, въпрос на време и място е да я откриеш. Успех!

Молитвата е вън от играта що няма бог инженер съм, пък и да има е ужасен щом прибира млади и добри хора по никое време..както и да е. За водата казаха ми само на Павел банъ да ходя и май скоро ще трябва се иде. Куркумата я дават в интернет че лекува доста неща. Това с меда ще изпробвам задължително за кръста :96: :96: :a5:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот mitaskin » 07 Мар 2016, 20:51

Лекът колега ,е с самото отиване на реката повече лежане,и няма да те боли нищо :bbq:
mitaskin
 
Мнения: 56
Регистриран на: 19 Авг 2014, 22:56

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот КАЯ » 08 Мар 2016, 00:24

Бе този лек го прилагам като ходя за риба. Излежаване по сенките и много бира, но от 72-ра от както ме боли кръста не помня и ден да ми е минавал, въпреки редовните процедури с излежаването когато мога , разбира се.
Да промиваш злато се научаваш за часове, да го търсиш се учиш цял живот.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него да нивото на интелекта си ще се пребият.
КАЯ
 
Мнения: 92
Регистриран на: 04 Юли 2014, 11:16

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот любо » 08 Мар 2016, 00:26

КАЯ написа:Бе този лек го прилагам като ходя за риба. Излежаване по сенките и много бира, но от 72-ра от както ме боли кръста не помня и ден да ми е минавал, въпреки редовните процедури с излежаването когато мога , разбира се.

Така е, един път стане ли, влачиш болежката до край! :ba7:
Аватар
любо
Администратор
 
Мнения: 1281
Регистриран на: 29 Юни 2014, 21:41
Местоположение: дървен шоп

Следваща

Назад към Всичко за златото - споделен опит

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop